Vincennes/2026-10-23 Lopp 8

Vincennes 2026-10-23

Lopp 8 · 2 700 m · volt

Resultat

Pl.SpårHästKuskTränareKm-tidOdds
18LE VENT DU HOULETM LelievreL Verva0.27,413,60
25LARGINO BRAVOUREB RochardD Locqueneux0.27,48,60
311LAGON DU DEZERTM DurvilleR Breton0.27,414,41
410L'ONCLE SAMS.e PasquierV Seguin0.27,55,64
52LOOKING FOREXPRESSA GendrotLeo Abrivard0.27,531,48
69LAPIX HOSTMAILC BlaizotTh Levesque0.27,72,95
77LOUSTIC DE DALINEM MottierF Joseph0.27,96,99
d1LIGHTNING ARCTICA AbrivardLeo Abrivard–16,87
d3LUCKY NUMBERAurelien DesmarresB Guilloux–16,70
d4L'INCORRUPTIBLEJ.y RicartJ Chevreux–40,03
d6LATINO ELDEP.ph PloquinCh.a Mary–14,34

Fler lopp på Vincennes →

Sammanfattning

LE VENT DU HOULET vann lopp 8 på Vincennes med M Lelievre i sulkyn på km-tiden 0.27,4. Loppet kördes 2026-10-23 över 2 700 meter med 11 startande.