Vincennes/2026-10-23 Lopp 7

Vincennes 2026-10-23

Lopp 7 · 2 100 m · auto

Resultat

Pl.SpårHästKuskTränareKm-tidOdds
15SLIPSTREAM ZONM MottierMaria Tornqvist0.33,64,30
210GIAVA WISE LP.ph PloquinH.e Bondo0.33,656,21
37METIDJAE De jesusP.f De grave0.33,933,72
49MON PLAISIRA RebecheV Lebarque0.34,028,26
56MARQUISE DE MAGNYAurelien DesmarresAurélien Desmarres0.34,022,84
615MASAI MARAF NivardJ.ph Monclin0.34,029,52
78BROWNIE DIAMANTG GelorminiW Nimczyk0.34,03,92
81MAMACITAL.m DavidL.m David0.34,16,69
912GIULIA PLAYB RochardA Chavatte0.34,213,08
104MEMPHIS ELLISE AllardSté Ent emmanuel allard0.34,222,15
112MONTEQUILLOE RaffinJ.ph Dubois0.34,39,35
1211MAMOUNIA SEVENN BazireN Bazire0.36,5204,40
–3MONI MAKING PACED.p TesselaarD.p Tesselaar–58,81
–13MEA CULPAM LelievreSté Ent rodolphe douyere–225,96
–14MISS MATTERSTheo DuvaldestinTh Duvaldestin–8,85
struken16MYRTILLE MARBOULAR LamyB Marie–0,00

Fler lopp på Vincennes →

Sammanfattning

SLIPSTREAM ZON vann lopp 7 på Vincennes med M Mottier i sulkyn på km-tiden 0.33,6. Loppet kördes 2026-10-23 över 2 100 meter med 16 startande.