Vincennes/2026-10-23 Lopp 5

Vincennes 2026-10-23

Lopp 5 · 2 175 m · volt

Resultat

Pl.SpårHästKuskTränareKm-tidOdds
17NOBEL DU RIBJ.l.cl DersoirJoel Hallais0.33,12,20
26NELSON EMGEB RochardM Sassier0.33,219,11
33NOBEL SPEEDE RaffinJ.ph Monclin0.33,216,28
44NOT THIS TIMEF NivardL Baudron0.33,348,19
52NON STOP DE FOOTR LamyR.ch Larue0.33,354,48
69NAT KING COLED ThomainPh Allaire0.33,33,87
71NEWTON DES FORGESP.ph PloquinP Ploquin0.33,59,70
d5NOVECENTOM MottierS Roger–22,99
d8NUEVO CASHTheo DuvaldestinTh Duvaldestin–6,02

Fler lopp på Vincennes →

Sammanfattning

NOBEL DU RIB vann lopp 5 på Vincennes med J.l.cl Dersoir i sulkyn på km-tiden 0.33,1. Loppet kördes 2026-10-23 över 2 175 meter med 9 startande.