Vincennes/2026-10-23 Lopp 4

Vincennes 2026-10-23

Lopp 4 · 2 850 m · volt

Resultat

Pl.SpårHästKuskTränareKm-tidOdds
115JUST DU CHATELETD BonneA Randon0.25,44,50
212IN LOVE REGLISSEE De jesusD De jesus reis0.25,622,28
36JOKER GEMAB RochardM Sassier0.25,613,36
414IOUPY TOLLEVILLEF OuvrieE Szirmay0.25,651,59
516HINDENA BarrierP.j Cordeau0.25,681,36
611JAZZ DE PADDA AbrivardM Abrivard0.25,66,46
710JADOU DU LUPINA WielsJ.p Marmion0.25,64,27
813JIBI DU FRUITIERM MottierCh.m Bruneau0.25,727,21
97IENISSE DE BARBRAYE RaffinCh.a Mallet0.25,79,48
102GITANO JACKF NivardG.m Bernier0.25,848,62
1117IVOIRE DAIRPETCedric TerryJ.f Popot0.25,924,06
124GENERAL DE CONNEED ThomainCh.a Mallet0.25,962,35
131JARDYLANDL JublotL Jublot0.26,294,82
143IROISE DE MADKERF LagadeucCh.a Mallet0.26,236,63
1518JEZABELLE BIEM IzzoM Izzo0.26,9213,47
169JEWEL DE LA COTEG GelorminiS Guarato0.27,221,38
175IN RACE LORRAINEG.a Pou pouG.a Pou pou0.28,371,73
d8HALFAN SPEEDP.ph PloquinP Lelievre–12,55

Fler lopp på Vincennes →

Sammanfattning

JUST DU CHATELET vann lopp 4 på Vincennes med D Bonne i sulkyn på km-tiden 0.25,4. Loppet kördes 2026-10-23 över 2 850 meter med 18 startande.