Vincennes/2026-10-23 Lopp 3

Vincennes 2026-10-23

Lopp 3 · 2 100 m · auto

Resultat

Pl.SpårHästKuskTränareKm-tidOdds
14LINNA DE VANDELA AbrivardL.cl Abrivard0.34,25,40
26LE RETOUR VRIELeo AbrivardL.cl Abrivard0.34,218,55
31LILI DRYA AndreAntonin Andre0.34,218,85
45FORCE OF NATURED ThomainE Bot0.34,29,16
57LIMO DE MERF OuvriePavel Tamsin0.34,212,13
69OROSEI BOKOE RaffinCh Eriksson0.34,34,13
711SECRET OF LAWP PellerotP Pellerot0.34,432,63
814FAHARAJAH ONEE LoccisanoEdoardo Loccisano0.34,464,61
916OLYMPUS DRAGOND.p TesselaarD.p Tesselaar0.34,433,65
1017READY HILLG GelorminiW Nimczyk0.35,013,23
112L'AMOUR SUPREMECl DuvaldestinTh Duvaldestin0.35,038,42
1213FEDORA KEY COLF LagadeucVitale Ciotola0.35,114,73
138LAURELINAA RebecheSt Meunier0.35,157,94
1412FREISA ROCA BarrierFilippo Rocca0.35,136,08
1518LOUISA D'ATOUTJ.et AbrivardM Abrivard0.35,6175,43
1615LEA D'ATOUTPierre AbrivardM Abrivard0.36,5164,81
d3FLASH NPF NivardC Di nardo–16,90
d10SAHARA FIREBIRDB RochardW Nimczyk–12,51

Fler lopp på Vincennes →

Sammanfattning

LINNA DE VANDEL vann lopp 3 på Vincennes med A Abrivard i sulkyn på km-tiden 0.34,2. Loppet kördes 2026-10-23 över 2 100 meter med 18 startande.