Vincennes/2026-10-23 Lopp 2

Vincennes 2026-10-23

Lopp 2 · 2 100 m · auto

Resultat

Pl.SpårHästKuskTränareKm-tidOdds
18HEROS DHELPAF OuvrieE Szirmay0.34,293,40
26JACKSON D'ARCA BarrierPierrick Le moel0.34,26,37
312JILANZA DU MOULINN PachaJ Groizeau0.34,2144,45
42JOG JELOCAJ.l.cl DersoirJ.l.cl Dersoir0.34,310,30
513JOHOREM MottierB De folleville0.34,36,16
63JAZZ D'OURVILLEA AbrivardM Abrivard0.34,34,89
71IDEFIX JIHEME De jesusA De jesus0.34,427,60
89HAPPY ATOUTG GelorminiJ.m Chaineux0.34,467,98
95JOB DES LOUANGESB RochardCh Flirden0.34,43,90
1014JAZZMANJ.ph DuboisJ.ph Dubois0.34,57,04
1111HISTORY MAJYCF TabesseF Tabesse0.34,6106,47
1210JOYEUSE ENTREEP.ph PloquinA Marion0.34,8127,00
1315HISCO DE PARNIEREJ.m MarieJ.m Marie0.35,8128,88
144JOKER D'OLAINEF LagadeucS Marmion0.36,419,30
struken7INSTINCTIFD BonneJ.l Bigeon–0,00

Fler lopp på Vincennes →

Sammanfattning

HEROS DHELPA vann lopp 2 på Vincennes med F Ouvrie i sulkyn på km-tiden 0.34,2. Loppet kördes 2026-10-23 över 2 100 meter med 15 startande.