Vincennes/2026-10-23 Lopp 1

Vincennes 2026-10-23

Lopp 1 · 2 700 m · volt

Resultat

Pl.SpårHästKuskTränareKm-tidOdds
19LAROZE DU GERSA AbrivardM Abrivard0.26,72,80
28LOUIS VITTON MIJOB RochardS Guarato0.26,85,53
35MAGICO DE LOUE RaffinB Bourgoin0.26,913,22
413LALUNA DES FORGESP.ph PloquinP Ploquin0.27,03,77
512MONZON NORMANDA CollettePh Allaire0.27,017,02
66LYRIKO BELLOD BonneA Pillon0.27,153,67
714LITTLE BROWND ThomainPh Allaire0.27,214,04
87LOUVE DE REVE D'ORA GendrotM Sassier0.27,334,51
91MATISSE DU PONTCl DuvaldestinN Bazire0.28,2121,31
103LILIUS DE GUEZJ.et AbrivardN Bazire0.28,6130,18
112MOUSKIE DE GUEZN BazireN Bazire0.28,9127,43
–10LILAS CASTELLEM MottierC Buhigne–17,03
–11MAGNUM DU CHOQUELF LagadeucN Bridault–33,46
struken4L'AMOURJ.m BazireN Bazire–0,00

Fler lopp på Vincennes →

Sammanfattning

LAROZE DU GERS vann lopp 1 på Vincennes med A Abrivard i sulkyn på km-tiden 0.26,7. Loppet kördes 2026-10-23 över 2 700 meter med 14 startande.