Vincennes/2026-10-20 Lopp 7

Vincennes 2026-10-20

Lopp 7 · 2 850 m · volt

Resultat

Pl.SpårHästKuskTränareKm-tidOdds
13NERPRUNM AbrivardN Lemetayer0.26,331,10
26NAPOLEON DE GAGOUP.ph PloquinM Mottier0.26,310,89
315NAMOUR DE MONTFORTE RaffinS Guarato0.26,33,90
414NATURALE MAGG GelorminiB Bourgoin0.26,460,58
59NELSON JENILOUF NivardL Baudron0.26,420,45
65NIAGARA PLANCHETTEP BuhigneG Taddei0.26,425,93
713NAXOS DIBAHA GuaratoS Guarato0.26,410,97
81NAGANOSTARN BazireN Bazire0.26,5116,50
912NICE ATOUTM MottierM Mottier0.26,74,89
104NAMARETTI DEVOLA.g MaillardA.g Maillard0.26,7228,40
117NECKLACEB RochardN Bridault0.26,817,23
1210NECTAR TRANSEEND BonneJ Groizeau0.27,233,99
d2NORTON ELCEA AbrivardL.cl Abrivard–5,42
d8NOTHING COMPARESP.y VervaA.j Mollema–10,06
struken11NINIO DE MALACLilian BertinA.ph Grimault–0,00

Fler lopp på Vincennes →

Sammanfattning

NERPRUN vann lopp 7 på Vincennes med M Abrivard i sulkyn på km-tiden 0.26,3. Loppet kördes 2026-10-20 över 2 850 meter med 15 startande.