Vincennes/2026-10-20 Lopp 6

Vincennes 2026-10-20

Lopp 6 · 2 700 m · volt

Resultat

Pl.SpårHästKuskTränareKm-tidOdds
113LEDA SAINT LATUINW Dersoir-habibGuillaume Jouve0.27,43,00
29LILA D'OCTAVM ChampenoisS Marmion0.27,49,31
31LA CANDEURB RochardJulien Raffestin0.27,55,13
46LOU DE LANGEA LamyA.g Maillard0.27,617,73
512LUNA MAGE CallierP Callier0.27,713,70
611LIBERTY CASHGuillaume MartinTh Raffegeau0.27,79,15
710LADY MAUREP.ph PloquinLoic Groussard0.27,810,41
87L'APOLOGIEM MottierA Marie0.27,89,74
98LA FLECHEA RebecheF Blandin0.27,929,23
103LAZIE PONT VAUTIERClea RogerSté Ent jonathan vanmeerbeck0.27,932,28
112LADY MASTERJ.y RicartE Varin0.27,985,56
124LILI D'EVAILLESP.y VervaCh.a Mallet0.28,548,30
struken5LEGENDE DEL PHEDOA AndreSt Provoost–0,00

Fler lopp på Vincennes →

Sammanfattning

LEDA SAINT LATUIN vann lopp 6 på Vincennes med W Dersoir-habib i sulkyn på km-tiden 0.27,4. Loppet kördes 2026-10-20 över 2 700 meter med 13 startande.