Vincennes/2026-10-20 Lopp 5

Vincennes 2026-10-20

Lopp 5 · 2 850 m · volt

Resultat

Pl.SpårHästKuskTränareKm-tidOdds
116LUKARI DE FONTAINEE De jesusA De jesus0.25,57,30
23LONGWOOD D'HERIPRER DerieuxR Derieux0.25,65,88
312LITCHI BAMGuillaume MartinO Touillet0.25,620,13
46LIEGOD BonneB Carpentier0.25,74,49
510LUCIUS DE PUCHP.y VervaF Chartier0.25,716,97
613LATINO WINDB RochardP.l Desaunette0.25,85,27
75LEADERH MonthuleS Guarato0.25,813,97
88LODEN D'HERFRAIEE RaffinJ.m Baudouin0.25,99,03
94LOVER SIXTY ONEA DupercheA Duperche0.26,0157,13
102L'AS DE CAZOULENEF LagadeucL Lalande0.26,050,24
1115LUCAS DE TOURNAIJ CondetteJ Condette0.26,0179,81
1211LUCKY LOVEL BaudouinJ.m Baudouin0.26,359,44
137LORENZO GEDEJ.f SenetJ.f Senet0.26,4175,20
1414LOOK PEJIM MottierM Lemercier0.26,415,43
159LIBERTANGOF NivardJ.r Delliaux0.26,585,89
161LOVE DE CERIZEM AbrivardM Abrivard0.26,642,32

Fler lopp på Vincennes →

Sammanfattning

LUKARI DE FONTAINE vann lopp 5 på Vincennes med E De jesus i sulkyn på km-tiden 0.25,5. Loppet kördes 2026-10-20 över 2 850 meter med 16 startande.