Vincennes/2026-10-20 Lopp 2

Vincennes 2026-10-20

Lopp 2 · 2 175 m · volt

Resultat

Pl.SpårHästKuskTränareKm-tidOdds
112KEMPEL DE GUEZE RaffinN Bazire0.32,82,60
27KELVALSE CASTELETSGuillaume MartinJ.l Dersoir0.33,127,73
36KASBAH PERRINECl FrecelleJ.f Mary0.33,251,04
44KAP ORNEV SaussayeF Ledoux0.33,419,06
58KING OF JIELM LelievreJ.l Dersoir0.33,423,24
69KALIMERO JASMAB RochardP.y Rochard0.33,47,95
75JAMES MADRIKJ.y RicartE Varin0.33,779,66
83JET DE LA FERMEM Catherine-pezetY Henry0.34,0137,73
–1ILCAR QUARTMAA AndreM Helbert–108,90
–10KILOU D'YMERJ MaillardSté Ent grégory thorel–105,83
–11KALMIO DE LOUP.ph PloquinJulien Raffestin–8,66
–13KADO SHININGA LamyM Varin–50,51
–14KARNA DES BAULTSM MottierCh Mottier–8,91
–15KIKI AND COA AbrivardN Bazire–6,03
–16KAPUSHA MIPM ChampenoisS Guarato–15,50
struken2KOMEDIE SOMOLLILilian BertinF Lindrec–0,00

Fler lopp på Vincennes →

Sammanfattning

KEMPEL DE GUEZ vann lopp 2 på Vincennes med E Raffin i sulkyn på km-tiden 0.32,8. Loppet kördes 2026-10-20 över 2 175 meter med 16 startande.