Vincennes/2026-10-20 Lopp 1

Vincennes 2026-10-20

Lopp 1 · 2 175 m · volt

Resultat

Pl.SpårHästKuskTränareKm-tidOdds
13MIGRAINE DE CONNEEB RochardCh.a Mallet0.33,25,20
213MERIBELA AbrivardL.cl Abrivard0.33,23,04
31MY LOVELY LADYM BezierM Bezier0.33,433,47
47MAMAMIA DES ARRISA RebecheV Lebarque0.33,415,12
59MOONSTAR JYLP.ph PloquinH.e Bondo0.33,516,70
611MEXICA BELLAD ThomainF.ph Berthault0.33,520,54
714MISS MELODY PEELG D'haenensL Roelens0.33,610,65
82MAJA D'OLMENB RouerB Rouer0.33,7119,87
98MISS BELGRAVEG GelorminiL Lerenard0.34,043,50
105MA AM CHENUL BaudouinJ.m Baudouin0.34,8109,50
116MAYA D'AVRILF NivardTh Raffegeau0.36,661,09
d4MACARENAM AbrivardG Beaufils–11,91
d10MA BELLE ATTAQUEE RaffinF Harel–5,62
d12MACUMBA DU VIVIERM LegrosB Marie–35,09

Fler lopp på Vincennes →

Sammanfattning

MIGRAINE DE CONNEE vann lopp 1 på Vincennes med B Rochard i sulkyn på km-tiden 0.33,2. Loppet kördes 2026-10-20 över 2 175 meter med 14 startande.