Vincennes/2026-10-16 Lopp 8

Vincennes 2026-10-16

Lopp 8 · 2 700 m · volt

Resultat

Pl.SpårHästKuskTränareKm-tidOdds
19NEUILLY DE PLAYA RebecheF Blandin0.28,033,10
210NEMESIS DU METZS.e PasquierN Langlois0.28,013,15
33NESTINAG LenainP Lelievre0.28,15,61
47NOKITA DU RIBClara DersoirJoel Hallais0.28,13,64
54NINAMYSA AbrivardM Izzo0.28,33,61
66NOOR DE CHENUJ.y RicartP Pellerot0.28,318,43
75NAIADE DE LA NADEM MottierM Dabouis0.28,47,05
82NOCTURNE DE BUSSETA BarrierP Monthule0.28,421,87
98NAUSICA DE CORBERYClea RogerN Martineau0.29,119,62
d1NINA DE BENACM TijouC Gazengel–27,90

Fler lopp på Vincennes →

Sammanfattning

NEUILLY DE PLAY vann lopp 8 på Vincennes med A Rebeche i sulkyn på km-tiden 0.28,0. Loppet kördes 2026-10-16 över 2 700 meter med 10 startande.