Vincennes/2026-10-16 Lopp 7

Vincennes 2026-10-16

Lopp 7 · 2 700 m · volt

Resultat

Pl.SpårHästKuskTränareKm-tidOdds
19NOIRE INTENSEW BigeonW Bigeon0.27,68,10
28NOOR DU CAMPUSA AbrivardL.cl Abrivard0.27,630,25
37NAYA PIYAB RochardA De vaugiraud0.27,61,96
42NOSTRA COSAP.ph PloquinPh Allaire0.27,714,69
511NISSA LA BELLAM AbrivardJ.g Van eeckhaute0.27,714,83
64NO WORRYD ThomainPh Allaire0.27,863,72
75NATURALLY STARF NivardEmeline Desmigneux0.28,053,91
81NOCHE BELLA GRIFFR HueSté Ent r et d hue0.29,0125,46
d3NIGHT DE REUXE RaffinJ.ph Monclin–4,36
d6NO ONEM MottierSté Ent etienne dubois–12,89
d10NANIKA DU PONTN BazireN Bazire–76,45

Fler lopp på Vincennes →

Sammanfattning

NOIRE INTENSE vann lopp 7 på Vincennes med W Bigeon i sulkyn på km-tiden 0.27,6. Loppet kördes 2026-10-16 över 2 700 meter med 11 startande.