Vincennes/2026-10-16 Lopp 6

Vincennes 2026-10-16

Lopp 6 · 2 700 m · volt

Resultat

Pl.SpårHästKuskTränareKm-tidOdds
18MA BRISE TIMEE RaffinS Guarato0.27,02,60
211MARIE DI LEONEP.ph PloquinH Le bec0.27,152,09
39MILANTERAA BarrierJ.ph Monclin0.27,131,82
412MANDARINA DE LOUA AbrivardL.cl Abrivard0.27,120,55
517MOON DES ARRISA RebecheV Lebarque0.27,110,07
618MI FA SOLF NivardF Nivard0.27,29,48
716MAGIE MESLOISEP BellocheP Belloche0.27,28,81
813MAYA D'AUBRIERED ThomainM Gilard0.27,335,15
914MILADY DE MONTCEAUG.a Pou pouG.a Pou pou0.27,493,05
104MANHATTAN FRANCER HueSté Ent r et d hue0.27,6111,31
113MY HAPPY STORYEtienne DuboisSté Ent etienne dubois0.28,1263,21
121MAMOUNIA SEVENN BazireN Bazire0.28,2181,73
–2MAMMA MIA DE LOUA LhereteAntoine Lherete–82,59
–5MOSCANTIDA PEALPh MasschaeleG Masschaele–91,07
–6MALVINA MADRIKM AbrivardM Mottier–28,30
–7MOON NORMANDYB RochardN Bridault–5,09
–10MAYA GERBEHAYEJulien RaffestinJulien Raffestin–192,41
–15MELICIANAM MottierM Mottier–21,90

Fler lopp på Vincennes →

Sammanfattning

MA BRISE TIME vann lopp 6 på Vincennes med E Raffin i sulkyn på km-tiden 0.27,0. Loppet kördes 2026-10-16 över 2 700 meter med 18 startande.