Vincennes/2026-10-16 Lopp 5

Vincennes 2026-10-16

Lopp 5 · 2 700 m · volt

Resultat

Pl.SpårHästKuskTränareKm-tidOdds
110LESTANCIA BELLAA WielsJ.p Marmion0.27,02,00
21MY DARLING DU RISGuillaume MartinR Pojasek0.27,06,60
33LIBERTINE DJOBB RochardA Ripoll rigo0.27,07,22
412MARILOUTheo DuvaldestinTh Duvaldestin0.27,17,02
52LOUANGE CASTELETSA BarrierJ.ph Monclin0.27,140,79
65LERIKA DU CHENEW BigeonW Bigeon0.27,193,28
78MYSTERY QUEENM AbrivardSté Ent etienne dubois0.27,110,20
84MARIE OH FREDLAUA FavrisAnthonin Favris0.27,195,92
911LARA CROFTT Le bellerT Le beller0.27,114,91
106LITTLE STAR FLEURYM MottierH Le bec0.27,160,87
d7MISSANDEIF GuerineauA Ripoll rigo–111,11
struken9LIKE YOUE De jesusA De jesus–0,00

Fler lopp på Vincennes →

Sammanfattning

LESTANCIA BELLA vann lopp 5 på Vincennes med A Wiels i sulkyn på km-tiden 0.27,0. Loppet kördes 2026-10-16 över 2 700 meter med 12 startande.