Vincennes/2026-10-16 Lopp 4

Vincennes 2026-10-16

Lopp 4 · 2 850 m · volt

Resultat

Pl.SpårHästKuskTränareKm-tidOdds
14KISS ME AGAINA BarrierK Champenois0.25,511,80
211READLY LAVECB RochardO.j Andersson0.25,317,43
37KEROSEN DU GERSE LelievreE Lelievre0.25,511,70
46DOMENIK JETM AbrivardW Nimczyk0.25,54,67
513COLBERT WFE RaffinH.e Bondo0.25,319,13
615ELEGANCE KRONOSA AbrivardL.cl Abrivard0.25,427,77
79MAX OCCAGNESD LocqueneuxD Locqueneux0.25,672,19
810RED HOT ROADSTERF OuvrieJ Westholm0.25,6116,93
93EMINENT KRONOSF NivardJ Untersteiner0.25,62,42
101TRETIAKD ThomainMaria Tornqvist0.25,621,04
118KERALDOCh MartensA Vanberghen0.25,6105,79
125KOMERE DE CORDAYGuillaume MartinArnaud Desmottes0.25,742,95
132KIPHYLE DESBOISLilian BertinP.y Rochard0.25,7150,55
1414KAMEHAMEHAA LhereteAntoine Lherete0.25,535,33
1512JALENDRA DE MALACM MottierA.ph Grimault0.26,211,98

Fler lopp på Vincennes →

Sammanfattning

KISS ME AGAIN vann lopp 4 på Vincennes med A Barrier i sulkyn på km-tiden 0.25,5. Loppet kördes 2026-10-16 över 2 850 meter med 15 startande.