Vincennes/2026-10-16 Lopp 3

Vincennes 2026-10-16

Lopp 3 · 2 850 m · volt

Resultat

Pl.SpårHästKuskTränareKm-tidOdds
12PLAYBOY DE REVEE RaffinJoachim Clyncke0.25,52,50
24J'ADORE CELESTEM MottierS Douaneau0.25,66,02
37JAZZA PRIORAurelien DesmarresAurélien Desmarres0.25,618,88
43UTAH SOUTHWINDP.y VervaR Kuiper0.25,637,04
512JIQUELP.ph PloquinM Izzo0.25,625,02
610DISTILLATOD ThomainM.a Bovay0.25,66,35
75JOPLIN DES CROUASH SionneauH Sionneau0.25,617,63
813JONQUILLE DE MEATF GuinhutF Guinhut0.25,612,33
911JOURNAL INTIMEM AbrivardA Marion0.26,028,81
101MISTER JUPITERA AbrivardJ Robert0.26,127,41
119JADE DE NAVARYF NivardP Hachin0.27,2109,34
d6JEUNE ORANGE COTONA AndreAntonin Andre–11,91
d8JOLISSIME ELDEA BarrierG Fournigault–37,56

Fler lopp på Vincennes →

Sammanfattning

PLAYBOY DE REVE vann lopp 3 på Vincennes med E Raffin i sulkyn på km-tiden 0.25,5. Loppet kördes 2026-10-16 över 2 850 meter med 13 startande.