Vincennes/2026-10-16 Lopp 2

Vincennes 2026-10-16

Lopp 2 · 2 200 m · volt

Resultat

Pl.SpårHästKuskTränareKm-tidOdds
19OLDHAMB RochardPh Allaire0.34,52,10
25ORIGINE CASTELLECl DuvaldestinTh Duvaldestin0.34,612,33
38ORFEE ROSATheo DuvaldestinTh Duvaldestin0.34,64,05
47OLYMPIC JOYD ThomainPh Allaire0.34,66,53
56OMBRE DU CHOQUELP.ph PloquinN Bridault0.34,79,46
62OF AMERICAJ.ph DuboisJ.ph Dubois0.35,055,74
71OCEANIE DE TILLARDF NivardEmeline Desmigneux0.35,460,52
–3OUIJA BELLAE RaffinJ Robert–17,61
–4OBELLA DES BORDESV CabosR Westerink–68,63

Fler lopp på Vincennes →

Sammanfattning

OLDHAM vann lopp 2 på Vincennes med B Rochard i sulkyn på km-tiden 0.34,5. Loppet kördes 2026-10-16 över 2 200 meter med 9 startande.