Vincennes/2026-10-16 Lopp 1

Vincennes 2026-10-16

Lopp 1 · 2 200 m · volt

Resultat

Pl.SpårHästKuskTränareKm-tidOdds
110OSSAU DU PRECl DuvaldestinTh Duvaldestin0.35,22,80
28ORIZONTheo DuvaldestinTh Duvaldestin0.35,32,75
39ORACE DES MOLLESA AbrivardL.cl Abrivard0.35,311,51
43OLIVIO BELLOC DelbecqJ Robert0.35,479,43
56OR DES KALOUMAB RochardN Bridault0.35,45,99
62OPOTO DI MAGHJUR CongardN Bazire0.35,634,45
77ONLY THE BRAVE ONEF OuvrieF Degezelle0.35,840,43
–1OKAVANGOP.ph PloquinS Rousselle–48,55
–4OPIUM D'AMOURE RaffinS Guarato–10,16
–5OSKAR WILDED BertrandGuillermo Horrach vidal–60,58

Fler lopp på Vincennes →

Sammanfattning

OSSAU DU PRE vann lopp 1 på Vincennes med Cl Duvaldestin i sulkyn på km-tiden 0.35,2. Loppet kördes 2026-10-16 över 2 200 meter med 10 startande.