Vincennes/2026-10-13 Lopp 8

Vincennes 2026-10-13

Lopp 8 · 2 700 m · volt

Resultat

Pl.SpårHästKuskTränareKm-tidOdds
13NEWTON DE MONGOCHYA RebecheF Blandin0.28,16,00
28NOBEL DU GOUTIERM MottierTh Duvaldestin0.28,22,42
35NAKALOUNLilian BertinF Lindrec0.28,3117,34
410NIRVANA SPIRITB RochardC Pilfert0.28,35,28
57NATIF DE SASSYJ CerisierP.l Rousseau0.28,418,17
61NUMBER ONE MADRIKA LamyAnthonin Favris0.28,438,45
76NEW ROGERA AbrivardOlivier Touvais0.28,64,41
d2NEWTON GABS.e PasquierQ Machet–32,55
d4NOVIALOM ChampenoisS Guarato–32,68
d9NEW YORK D'OYSET Mathias-maisonnetteB Bourgoin–51,57

Fler lopp på Vincennes →

Sammanfattning

NEWTON DE MONGOCHY vann lopp 8 på Vincennes med A Rebeche i sulkyn på km-tiden 0.28,1. Loppet kördes 2026-10-13 över 2 700 meter med 10 startande.