Vincennes/2026-10-13 Lopp 7

Vincennes 2026-10-13

Lopp 7 · 2 875 m · volt

Resultat

Pl.SpårHästKuskTränareKm-tidOdds
111LOCKED UPTh BeaucheneV.m Goetz0.26,142,50
213LATINO PURA VIDAE RaffinS Roger0.26,112,55
316LAIKA DES MARESM AbrivardE Varin0.25,99,73
42LEON DE SOURCEB RochardM Sassier0.26,22,47
515LACLOSP OllitraultE Varin0.25,9237,59
63LETS GO DE MONCHELJ.f SenetJ.f Senet0.26,2110,66
75LUCKY DU MINONM ChampenoisS Roger0.26,2123,17
87LISTEL D'URZYA AbrivardLeo Abrivard0.26,210,93
910LATINOS DU NOYERY LebourgeoisS Roger0.26,29,01
108LIKE A BIRD STARG GelorminiNils Pacha0.26,383,82
1112LA MOMEN PachaNils Pacha0.26,6135,76
126LITTLE BLACK MOP.y VervaA Clerin0.26,995,91
d1LE TAJ MAHALJ.ph RaffegeauJ.ph Raffegeau–118,88
d4LATINO CASTELETSA LamyA Randon–22,87
d9LINDSTEDTF OuvrieS Roger–78,50
d14LUTIN JABAM MottierV.m Goetz–4,25

Fler lopp på Vincennes →

Sammanfattning

LOCKED UP vann lopp 7 på Vincennes med Th Beauchene i sulkyn på km-tiden 0.26,1. Loppet kördes 2026-10-13 över 2 875 meter med 16 startande.