Vincennes/2026-10-13 Lopp 6

Vincennes 2026-10-13

Lopp 6 · 2 700 m · volt

Resultat

Pl.SpårHästKuskTränareKm-tidOdds
112KEMPEL DE GUEZE RaffinN Bazire0.27,03,90
26LEADER DE SEVREM MottierA.ph Grimault0.27,05,26
37LION DES ISLESE LacomblezS Bourlier0.27,111,00
48LUCASA RebecheSt Meunier0.27,122,32
510L'AS DE SMARVESA AbrivardL.cl Abrivard0.27,27,89
61KIRIKOU DU DROPTP GerayCh Feyte0.27,226,52
75LUKAS D'OLIVERIEA LamyTh Levesque0.27,36,34
83KILDARE OF LOVEO PlacierP Hillen0.27,380,05
911LOLO DU VELOB RochardJ.l Bigeon0.27,34,72
109LOUVE ANGELN AlexandreN Raimbeaux0.27,741,94
112LEONCE DU CLOST Mathias-maisonnetteTh Raffegeau0.30,067,73
struken4KOPRIOROClea RogerD Locqueneux–0,00

Fler lopp på Vincennes →

Sammanfattning

KEMPEL DE GUEZ vann lopp 6 på Vincennes med E Raffin i sulkyn på km-tiden 0.27,0. Loppet kördes 2026-10-13 över 2 700 meter med 12 startande.