Vincennes/2026-10-13 Lopp 5

Vincennes 2026-10-13

Lopp 5 · 2 700 m · volt

Resultat

Pl.SpårHästKuskTränareKm-tidOdds
16NELSON DU PONTN BazireN Bazire0.27,63,60
29NOCCATO D'ORLYB RochardA Ripoll rigo0.27,63,78
310NOBEL VENESIE De jesusN Bridault0.27,6103,95
412NARCO DU CHATELETM MottierN Lemetayer0.27,76,52
511NINO DE LARREF NivardS Roger0.27,738,55
68NIEHKUY LebourgeoisN Bridault0.27,718,17
74NANTUS D'AVIGNERED ThomainL Gaborit0.27,745,05
83NAPOLITANO D'AWAG GelorminiV Maillard0.27,826,31
d1NINO DU CHOQUELF LagadeucN Bridault–42,78
d2NELSON DE BANVILLELeo BlavetteN Bazire–159,39
d5NABAD DU ROCHERM AbrivardN Lemetayer–29,98
d7NEW ATOUTE RaffinA Chavatte–3,83

Fler lopp på Vincennes →

Sammanfattning

NELSON DU PONT vann lopp 5 på Vincennes med N Bazire i sulkyn på km-tiden 0.27,6. Loppet kördes 2026-10-13 över 2 700 meter med 12 startande.