Vincennes/2026-10-13 Lopp 4

Vincennes 2026-10-13

Lopp 4 · 2 700 m · volt

Resultat

Pl.SpårHästKuskTränareKm-tidOdds
18LUGANO DE LOUA AbrivardL.cl Abrivard0.27,31,80
26MOUFFETARDG GelorminiS Guarato0.27,49,10
35LIMO DE MERF OuvriePavel Tamsin0.27,410,96
47LUSANIO DE WARNOCP.y VervaJ.m Chaineux0.27,56,44
59MUST ATOUTM AbrivardS Guarato0.27,55,89
610LORD DE LOIRONF LagadeucJ.r Delliaux0.27,660,14
73MIRAKALU MANAZIFB RochardP.y Rochard0.27,727,76
81LOVE'S SECRETJ.ph DuboisJ.ph Dubois0.27,8111,25
92LOOKING D'AURCYLeo BlavetteN Bazire0.28,1183,28
104MAGNOLIADARCHEP OllitraultE Varin0.28,435,11

Fler lopp på Vincennes →

Sammanfattning

LUGANO DE LOU vann lopp 4 på Vincennes med A Abrivard i sulkyn på km-tiden 0.27,3. Loppet kördes 2026-10-13 över 2 700 meter med 10 startande.