Vincennes/2026-10-13 Lopp 3

Vincennes 2026-10-13

Lopp 3 · 2 850 m · volt

Resultat

Pl.SpårHästKuskTränareKm-tidOdds
19KELLER DE L'ITONE RaffinHughes Levesque0.25,910,40
27KERVELEANP.y VervaP.y Verva0.25,93,56
316KAZAN BEACHF LagadeucF Harel0.25,97,73
414KARNAC D'ALCIE De jesusA De jesus0.26,07,37
55KOPA VRIEA AbrivardOlivier Touvais0.26,04,25
66KOQUIN D'AMOURA HubertA Hubert0.26,178,92
71KUROKO LAUARM BarreF Combot0.26,1171,58
817KAPLA DEVOLB RochardM Sassier0.26,28,24
98KRUNCHYD ThomainM Izzo0.26,263,42
103KISS WOODG GelorminiH.e Bondo0.26,2162,96
1110KAKOU CAYENNAISLeo BlavetteN Bazire0.26,368,19
1215KOPECK DE CHENUV FoucaultA Michel0.26,5263,97
132KOBE EIGHTM GyreJulien Raffestin0.26,6323,33
d4KRUGER DU NORDY LebourgeoisCh Cuiller–16,38
d11KOKA DU DOUETF OuvrieF Ouvrie–35,78
d12KOCKTAIL WOODM AbrivardB Bourgoin–94,80
d13KELYO DU SOLNANN PachaNils Pacha–207,59

Fler lopp på Vincennes →

Sammanfattning

KELLER DE L'ITON vann lopp 3 på Vincennes med E Raffin i sulkyn på km-tiden 0.25,9. Loppet kördes 2026-10-13 över 2 850 meter med 17 startande.