Vincennes/2026-10-13 Lopp 2

Vincennes 2026-10-13

Lopp 2 · 2 700 m · volt

Resultat

Pl.SpårHästKuskTränareKm-tidOdds
13MISTRAL EXPRESSB RochardM Sassier0.27,22,30
26MAITRE DU CHENEE RaffinJ Le mer0.27,22,58
310MAESTRO JAMINID ThomainJ Bruneau0.27,345,88
45MIGUEL DE LOUAnthony DollionAnthony Dollion0.27,332,08
52MIGHTY DREAMF LagadeucN Bridault0.27,325,53
69MAGELLANO SUNM AbrivardC Godard0.27,314,76
78MAMBO PLANCHETTEM MottierJ Grumetz0.27,513,71
84MEGA D'UZEA.a ChavatteA Chavatte0.27,554,65
91MEWTWOW BigeonW Bigeon0.27,5175,54
107MY DREAMJ.ph DuboisJ.ph Dubois0.27,641,07
1111MODERN STYLED BonneJ.ph Dubois0.27,626,52
1213MADISON SEVENN BazireN Bazire0.27,981,89
d12MISTER ROYALY LebourgeoisM Sassier–69,38

Fler lopp på Vincennes →

Sammanfattning

MISTRAL EXPRESS vann lopp 2 på Vincennes med B Rochard i sulkyn på km-tiden 0.27,2. Loppet kördes 2026-10-13 över 2 700 meter med 13 startande.