Vincennes/2026-10-13 Lopp 1

Vincennes 2026-10-13

Lopp 1 · 2 100 m · auto

Resultat

Pl.SpårHästKuskTränareKm-tidOdds
17MADAME D'OURVILLEM AbrivardM Abrivard0.34,11,80
24MAGIC GIRLP.y VervaG Curens0.34,210,39
31MELVIANAE RaffinC Megissier0.34,27,66
410MERVEILLE DABN PachaNils Pacha0.34,3139,38
53MEDINA DREAML.m DavidL.m David0.34,312,00
66MALICE DELADOUY LebourgeoisCh Cuiller0.34,424,45
75MERRY DE MALABRYF NivardV Raimbault0.34,419,00
811MICHKAG GelorminiR Kuiper0.34,4121,89
99MAJA D'OLMENB RouerB Rouer0.34,5146,77
1012MAGIC ALOUETTEPh TernisienPh Ternisien0.34,6188,21
118MELITTE DE RIVIEREK DavidL.m David0.35,069,51
d2METALLICA SMARTA AbrivardJ.ph Raffegeau–6,08

Fler lopp på Vincennes →

Sammanfattning

MADAME D'OURVILLE vann lopp 1 på Vincennes med M Abrivard i sulkyn på km-tiden 0.34,1. Loppet kördes 2026-10-13 över 2 100 meter med 12 startande.