Vincennes/2026-10-09 Lopp 8

Vincennes 2026-10-09

Lopp 8 · 2 100 m · auto

Resultat

Pl.SpårHästKuskTränareKm-tidOdds
115IZOARD ASM NimczykW Nimczyk0.34,32,30
212CHECK THIS GARDEA BarrierJ.ph Monclin0.34,39,63
31ICE GIOE RaffinA Gocciadoro0.34,76,14
43NEW APPROACHJ DuboisJ Dubois0.34,781,98
516ISMAELEG GelorminiG Taddei0.34,9125,21
614UNDER PRESSUREA PratFrederic Prat0.34,941,88
710UNO TURBOM AbrivardCelestine Corty0.34,912,75
811NASHIRA RUSCINOTh DromignyJ.m Marie0.35,5150,59
913NOVA JOSSELYNGuillaume MartinN Bazire0.36,0178,67
104NIOSCO REDC BeurelL Baudron0.36,075,75
–2NOFAROA PillonA Pillon–227,86
–5NOBLESSE JISCEP.y VervaSté Ent jonathan vanmeerbeck–17,92
–6NINIO DE MALACLilian BertinA.ph Grimault–15,18
–7NOORDZEED ThomainPh Allaire–19,55
–8NAPOLEON DE GAGOUM MottierM Mottier–8,89
–9NATIWHELM BrouwerD Brouwer–34,84

Fler lopp på Vincennes →

Sammanfattning

IZOARD AS vann lopp 8 på Vincennes med M Nimczyk i sulkyn på km-tiden 0.34,3. Loppet kördes 2026-10-09 över 2 100 meter med 16 startande.