Vincennes/2026-10-09 Lopp 7

Vincennes 2026-10-09

Lopp 7 · 2 700 m · volt

Resultat

Pl.SpårHästKuskTränareKm-tidOdds
16LIBERTE DU GOUTIERA AbrivardTh Duvaldestin0.27,05,80
27LISBONNE DRYP.ph PloquinP Ploquin0.27,03,38
33LEMON FLEURYM MottierM Mottier0.27,12,12
45LAKANA DE FELLIEREGuillaume MartinA.ph Grimault0.27,115,38
52LASKA DU LEVANTM DurvilleB Carpentier0.27,120,65
64LAMBADA DU GOUTIERB RochardCh Petrement0.27,212,70
71LELIA FRANCES.e PasquierF Terry0.27,429,66

Fler lopp på Vincennes →

Sammanfattning

LIBERTE DU GOUTIER vann lopp 7 på Vincennes med A Abrivard i sulkyn på km-tiden 0.27,0. Loppet kördes 2026-10-09 över 2 700 meter med 7 startande.