Vincennes/2026-10-09 Lopp 6

Vincennes 2026-10-09

Lopp 6 · 2 100 m · auto

Resultat

Pl.SpårHästKuskTränareKm-tidOdds
15KASPER FACG DelauneG Delaune0.33,940,40
23KASSAV DE FRECAN.r BrossardNicolas Richard brossard0.34,054,61
36KEOPS DE JUMILLYP.y VervaG Beaufils0.34,015,27
412KRONOS MADRIKA AbrivardM Abrivard0.34,020,17
51KAIROS DE BOMOCh HeslouinCh Heslouin0.34,09,54
69KAVALO BELLOF LagadeucS Rousselle0.34,117,37
77KUZCOPh MasschaeleG Masschaele0.34,140,07
811KIDAM DU METZD BrohierD Brohier0.34,1151,77
92KAMIL VAN HALBEEKM MottierN Bridault0.34,24,66
1010KAISER DE MORTREEM PanticM Pantic0.34,4153,98
118KEOPS BEGONIAM AbrivardM Abrivard0.35,412,89
d4KROONER D'ORIONE RaffinA Barre–6,20
d13KING HEUVELLANDM BrouwerD Brouwer–4,53
d14KAISER VRIED BonneD Bonne–7,59

Fler lopp på Vincennes →

Sammanfattning

KASPER FAC vann lopp 6 på Vincennes med G Delaune i sulkyn på km-tiden 0.33,9. Loppet kördes 2026-10-09 över 2 100 meter med 14 startande.