Vincennes/2026-10-09 Lopp 5

Vincennes 2026-10-09

Lopp 5 · 2 850 m · volt

Resultat

Pl.SpårHästKuskTränareKm-tidOdds
110LOU DU DONJONA AbrivardP Belloche0.25,93,20
26LITTLE ITALYR LamyP Levesque0.25,98,31
31LIPA STARE LelievreE Lelievre0.25,93,62
47LOLA DU CAMPUSM MottierD Locqueneux0.26,022,65
59LYANA D'ARCE RaffinN Bridault0.26,07,76
63LA FORMIDABLEG GelorminiL Ferro0.26,137,34
713LADY BIRD JENILATA BarrierJ.ph Raffegeau0.26,117,74
85LAMIE DU MESNILF LagadeucY Docquin0.26,131,37
98LAMATTAA GendrotM Sassier0.26,114,26
102LUNGA DES BROUSSESM GoetzV Renault0.26,217,52
1112LETTRE D'AMOURD ThomainSté Ent etienne dubois0.26,5142,26
1211LEA D'ATOUTM AbrivardM Abrivard0.27,196,89
d4LOUNA DU LOCHEURD BrohierD Brohier–43,50

Fler lopp på Vincennes →

Sammanfattning

LOU DU DONJON vann lopp 5 på Vincennes med A Abrivard i sulkyn på km-tiden 0.25,9. Loppet kördes 2026-10-09 över 2 850 meter med 13 startande.