Vincennes/2026-10-09 Lopp 3

Vincennes 2026-10-09

Lopp 3 · 2 850 m · volt

Resultat

Pl.SpårHästKuskTränareKm-tidOdds
16LUCKY MESLOISG GelorminiP Belloche0.25,710,30
210LIKE MESLOISF LagadeucP Belloche0.25,86,32
311LIQUIDATEURA AbrivardL.cl Abrivard0.25,812,77
47LUNIK DU CHOQUELD ThomainV Renault0.25,918,56
51LIL BOSS ONLYE LelievreE Lelievre0.25,940,06
614LORDIUSTh DromignyG Curens0.25,950,47
78LE BIEFA BarrierSté Ent fabrice souloy0.25,912,03
84LICAR SOMOLLIJ.y RicartJ.ph Raffegeau0.25,9157,49
916LE MAESTRON.r BrossardNicolas Richard brossard0.26,085,30
109LUMINEUXAlexandre ChevrierAlexandre Chevrier0.26,0188,90
112LAPS GEDEA PillonA Pillon0.26,083,40
1215LOCO FLIGNYJ MaillardSté Ent grégory thorel0.26,076,75
133LAUSSAC DU BUISSONGuillaume MartinTh Raffegeau0.26,1129,53
1413LETIKALINM AbrivardJ.r Declercq0.26,26,73
155LOOKING D'AURCYD BonneN Bazire0.29,3220,45
d12LUCKY DE CALVIE RaffinL Vaubert–3,01
d17LOOK MESLOISM MottierP Belloche–9,30

Fler lopp på Vincennes →

Sammanfattning

LUCKY MESLOIS vann lopp 3 på Vincennes med G Gelormini i sulkyn på km-tiden 0.25,7. Loppet kördes 2026-10-09 över 2 850 meter med 17 startande.