Vincennes/2026-10-09 Lopp 2

Vincennes 2026-10-09

Lopp 2 · 2 100 m · auto

Resultat

Pl.SpårHästKuskTränareKm-tidOdds
17KISMETM AbrivardM Abrivard0.33,86,80
24IMPERATUR AME RaffinH.e Bondo0.33,82,74
316TRETIAKD BonneMaria Tornqvist0.34,015,89
43KARMAR LamyP Levesque0.34,013,15
55KOPA D'ARCA BarrierN Bridault0.34,010,69
618I CAN WIN GARDENIAD ThomainJ Lorentzen0.34,055,03
715UTAH SOUTHWINDP.y VervaR Kuiper0.34,137,46
813NO TALKING YOUF OuvrieL Charbonnel0.34,1127,36
99DAUPHIN JOYEUSEJ DuboisA Guzzinati0.34,2101,44
1014QUINTUS TOOMAJ.y RicartVitale Ciotola0.34,397,08
118JINA FOUTEAUCl FrecelleA Dreux0.34,358,65
1210ORLANDO YOUNGF LagadeucG.v Gundersen0.34,392,69
132PURE STEELA AbrivardH.e Bondo0.34,54,12
141KOQUERY DU BUISSONGuillaume MartinTh Raffegeau0.34,729,94
1517ONE LOVE BIANCAA DupercheA Duperche0.34,7190,14
166JUST BUILTE AllardSté Ent emmanuel allard0.35,0150,26
d12RAGAZZA DU CHENEM MottierJ Le mer–30,26
struken11WALDGEISTG GelorminiW Nimczyk–0,00

Fler lopp på Vincennes →

Sammanfattning

KISMET vann lopp 2 på Vincennes med M Abrivard i sulkyn på km-tiden 0.33,8. Loppet kördes 2026-10-09 över 2 100 meter med 18 startande.