Vincennes/2026-10-09 Lopp 1

Vincennes 2026-10-09

Lopp 1 · 2 850 m · volt

Resultat

Pl.SpårHästKuskTränareKm-tidOdds
115HALFAA GendrotS Levoy0.25,240,80
210GOLD VOICECl FrecelleTh Levesque0.25,336,56
33JUPITER DE PLAYB RochardLeo Abrivard0.25,310,80
412HYMNE DU GERSGuillaume MartinN Bazire0.25,421,53
511KEENGAMEA BarrierJ.ph Monclin0.25,53,88
68JAZZ IN MONTREUXP.y VervaSté Ent grégory thorel0.25,55,89
74GOOD GIRL MARCEAUXLilian BertinJ.ph Ducher0.25,8158,98
85INSHOREM LelievreLeo Abrivard0.25,9141,54
d2KAYA DREAMD BonneSté Ent etienne dubois–74,05
d6HEURISTIQUEJ.y RicartJ.ph Raffegeau–33,02
d7INDIGO DE FONTAINEA AbrivardL.cl Abrivard–3,63
d9HEDEN CRUZE RaffinL Lerenard–5,97
d14GRANIT MESLOISV SaussayeP Belloche–21,62
struken1JAG MAHCATHM MottierBastien Joseph–0,00
struken13KELLY DE BANVILLEP.ph PloquinS Bourlier–0,00

Fler lopp på Vincennes →

Sammanfattning

HALFA vann lopp 1 på Vincennes med A Gendrot i sulkyn på km-tiden 0.25,2. Loppet kördes 2026-10-09 över 2 850 meter med 15 startande.